بازدید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه هرمزگان از دانشگاه فنی و حرفه‌ای

۲۶ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۰۶ کد : ۶۶۳۳۲ اخبار برگزیده اخبار
تعداد بازدید:۲۲۲
همزمان با چهاردهمین سفر استانی هیئت دولت، دکتر علی خطیبی معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از دانشگاه فنی و حرفه ای استان هرمزگان بازدید نمود.
بازدید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه هرمزگان از دانشگاه فنی و حرفه‌ای

دکتر خطیبی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم به همراه دکتر صادقی رئیس دانشگاه هرمزگان از دانشگاه فنی حرفه‌ای استان بازدید و نقش و جایگاه دانشگاه فنی و حرفه‌ای را در راستای تولید ملی، رفع مسئله بیکاری و تربیت نیروهای مهارتی جامعه بسیار مهم دانست.

دکتر سیدرضا موسوی رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان هرمزگان ضمن قدردانی از حضور جناب آقای دکتر خطیبی در دانشگاه توضیحاتی در خصوص نقاط قوت و جایگاه استان و دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای و کمبودها و کاستی‌های آموزشی، کارگاهی و خوابگاه مطرح نمودند.

در ادامه معاون وزیر علوم با اشاره به وجود صنایع بزرگ و متوسط، مشاغل دریامحور و لزوم توسعه حوزه مکران در این استان افزود: تقویت دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان هرمزگان در دستور کار می‌باشد.

وی در ادامه ضمن بازدید میدانی از ساختمان‌های آموزشی، کارگاه‌ها، خوابگاه دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید کرانی اظهار داشتند، باید با همدلی و هم‌افزایی بتوانیم از توان و ظرفیت‌های فوق‌العاده در بدنه دانشگاه‌ها با اتکا به علم و دانش و اعتماد به جوانان و بهره گیری از تجربه بزرگان در مسیر مرتفع کردن مشکلات حرکت کنیم.

کلید واژه ها: دکتر علی خطیبی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع