پیام تبریک معاون اداری، مالی و مدیریت منابع به مناسبت گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۹ کد : ۶۱۷۳۷ اخبار برگزیده اخبار
تعداد بازدید:۱۱۳
دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی ومدیریت منابع در پیامی با تبریک فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی از عموم تلاشگران عرصۀ ارتباطات تقدیر و تشکر کرد.
پیام تبریک معاون اداری، مالی و مدیریت منابع به مناسبت گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی

دکتر نظرپور اظهارداشت: همانگونه که می‌دانیم نقش روابط عمومی‌ها در ثبت اخبار و اطلاع رسانی به عموم مردم در این عصر از ارتباطات سریع و جهانی شدن بسیار مهم است و گرامیداشت این روز به منزله توجه به اهمیت کار روابط عمومی و به نوعی پشتگرمی و تقویت کار آنهاست. بزرگداشت این روز به نوعی تداعی‌کننده توجه مسئولین و مردم به نقش و جایگاه این نهاد و حمایت از فعالیت‌های روزافزون آن می‌باشد.

معاون اداری، مالی وزارت عتف افزود: در عصر حاضر، روابط عمومی کاری است تخصصی و میان‌رشته‌ای که نیاز به طی دوره‌های تخصصی خاص خود دارد. نیاز به شناخت چند جانبه در اموری همچون مناسبات اقتصادی، سیاسی، حقوقی و حتی حقوق بین‌الملل، اجتماعی و در حیطه خاص آموزش عالی تخصصی‌تر می‌شود. در عصر کنونی، کارآمدی روابط عمومی‌ها به نوعی از هنر بستگی دارد که جاذبه ایجاد کند، در دنیای پرحجم اطلاعات موجود، خودش را برتر نشان دهد. جلوه‌ای داشته باشد که با انتخاب مراجعین و مدعوین مواجه شود. یعنی از بین انبوه اخبار و اطلاعات خود را به دیگران به گونه‌ای عرضه کند که مورد پسند آنان قرار گیرد. بنابراین باید فن و تخصص با جنبه هنری تلفیق شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در مجموع از نظر بنده، روابط عمومی وزارت عتف از جایگاه خوبی برخوردار است و من در طی سالیان زیاد و متمادی شاهد فعالیت های همکاران گرامی در روابط عمومی بودم و خاطرات خوبی از آنها دارم، بدین‌وسیله از زحمات آنان تشکر و آرزوی توفیق الهی سلامتی کامل برای همکاران محترم می‌کنم.