دهه فجر‌، روز زن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گرامی باد

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۰ کد : ۵۹۶۸۳ اخبار برگزیده اخبار
تعداد بازدید:۲۴۴
وَالْفَجْرِ. وَلَیَالٍ عَشْرٍ. قسم به فجر صبحگاهان و به شب‌هاى دهگانه. « الفجر- ۱ و۲» به‌نام خداوند مهربانی که باری دیگر، توفیق درک ایّام ا... دهه‌ی فجر را به ما ارزانی داشت.
دهه فجر‌، روز زن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گرامی باد

و به‌یاد می‌آوریم، خاطره‌ی چنین روزهایی را که با رهبری امام‌خمینی (رحمه ا…) و با اتحاد و همبستگی همه اقشار ملت ایران، رژیم دیکتاتور پهلوی و نظام منحط سلطنتی سرنگون و نظامی جدید و بدیع با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» به نتیجه رسید.

اینک در چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی و در گام دوم توسعه، رسالت ما این است که با حضور خود در همه صحنه‌های انقلاب، این تمدن گران‌سنگ را به بهترین نحو بارور و ارزش‌های آن‌را به نسل‌های بعد بسپاریم.

هم‌چنین ۱۵ بهمن امسال مصادف با «روز زن» و سالروز ولادت یگانه دختر رسول گرامی اسلام، «حضرت فاطمه سلام‌الله علیها» می‌باشد، بزرگ‌بانویی که اسوه‌ی طهارت و تقوی، سرمنشأ رحمت و عنایت، گنجینه حیا و عصمت، همسرِ ولیِ خدا، تداوم‌بخش سلاله‌ی پاک محمدی و جلوه‌ای از جمال خداوند در عالم هستی است.

اینجانب سالروز ولادت حضرت فاطمه سلام‌الله علیها، «روز زن»، «دهه فجر» و «سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران» به‌‌شما همکاران گرامی تبریک عرض می‌کنم و سلامتی کامل شما، ریشه‌کن شدن بلیّه‌ی منحوس شیوع بیماری کووید -۱۹ و توفیقات شما را در گرامی‌داشت این‌ایّام از درگاه ایزد منّان خواهانم.

 

محمد تقی نظرپور

کلید واژه ها: دهه فجر1399 ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)