پیام معاون اداری مالی و مدیریت منابع به مناسبت حلول ماه رمضان المبارک

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۷:۰۰ کد : ۵۴۳۰۵ اخبار برگزیده اخبار پیام های معاون اداری مالی
تعداد بازدید:۲۴۵
‌ای پروردگارِ من، از آن‌چه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن‌اندوه را از میان برداری و آن‌چه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم،‌ ای صاحب عرش بزرگ.» ((قسمتی از دعای هفتم صحیفه سجادیه))
پیام معاون اداری مالی و مدیریت منابع به مناسبت حلول ماه رمضان المبارک

به‌نام خداوند مهربانی که وعده «گشایش» بعد از «سختی» به‌ما داده است و سلام بر اردیبهشت‌، ماه خوب و زیبای بهاری که مصادف شده است با رمضان‌المبارک. ماه عبادت، ماه بندگی، روزه‌داری، تلاوت قرآن، اِحیای شبهای قدر (شب زنده‌داری)، دعا و استغفار و کمک به نیازمندان. ماه دعوت به‌مهمانی خدا، ماه صبر، استقامت و نزول برکات. مناسبت‌های این‌ماه را گرامی می‌داریم که یادآور سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، روز معلم و روز کارگر، ولادت دومین اختر تابناک ولایت امام حسن مجتبی (ع)، شهادت امیرالمومنین علی بن ابی طالب (ع) در محراب عبادت و روز قدس (آخرین جمعه ماه مبارک رمضان) است.

اینجانب ضمن گرامیداشت این ایام‌الله در سال "جهش تولید"، از درگاه ایزد منّان ماهی پربرکت، همراه با سلامتی برای شما همکاران گرامی آرزومندم. و شما را به دعا برای شفای هرچه سریع‌تر بیماران کرونایی سفارش می‌کنم. در پناه خداوند یگانه و مهربان باشید.

محمد تقی نظرپور

کلید واژه ها: حلول ماه رمضان 1399