پیام تبریک معاون اداری، مالی و مدیریت منابع به مناسبت عید نوروز و حلول ماه شعبان المعظم

۰۶ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۹ کد : ۵۳۸۴۲ اخبار برگزیده اخبار
تعداد بازدید:۴۱۲
پیام تبریک معاون اداری، مالی و مدیریت منابع به مناسبت عید نوروز و حلول ماه شعبان المعظم
"ای آن‌که گرهِ کارهای فرو بسته به سر انگشت تو گشوده می‌شود، و ای آن‌که سختیِ دشواری‌ها با تو آسان می‌گردد… تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آن‌چه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ." ((قسمتی از دعای هفتم صحیفه سجادیه))
 
به‌نام خداوند مهربانی که هر "روز" از "نو" و هر سال با "نوروز" به ما سرزندگی و امید می‌بخشد. ما امسال را با روز های پایانی ماه رجب‌المرجّب که به‌نام خداست و ماه شعبان که به‌نام نبی مکرّم اسلام معرفی شده، آغاز کردیم. و در آغازین روزهای این‌ماه، روز سوم شعبان "سالروز ولادت سومین امام و سرور آزادگان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار" را درک می‌کنیم، روز چهارم شعبان "سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز"، روز پنجم شعبان "سالروز ولادت چهارمین امام معصوم حضرت سیدالّسجادین (ع) " و روز نیمه شعبان "سالروز ولادت دوازدهمین اختر تابناک امامت حضرت مهدی موعود (عج) " برگهای زرّینی برای درک ارزش‌های زندگی و تجدید میثاق با اهل بیت عصمت و طهارت و مکتب آزادگی است.
اینجانب گرامیداشت این اعیاد فرخنده و میلاد اسوه‌های ایثار و شهادت را در سال "جهش تولید" به‌شما همکاران گرامی تبریک عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند متعال سالی با برکت همراه با سلامتی برای شما و شفای هرچه سریعتر بیماران، به خصوص بیماران کرونایی را آرزومندم.
محمد تقی نظرپور
 
 

 

کلید واژه ها: حلول ماه شعبان پیام تبریک