با حضور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم؛

مزار شهدای گمنام دانشگاه شهید چمران اهواز غبارروبی شد

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰ کد : ۵۰۰۸۶ اخبار برگزیده اخبار
تعداد بازدید:۴۸۳
با حضور دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یک‌شنبه ۳۱ شهریورماه هم‌زمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس مزار شهدای گمنام دانشگاه شهید چمران اهواز غبارروبی و عطرافشانی شد.
مزار شهدای گمنام دانشگاه شهید چمران اهواز غبارروبی شد

به نقل از روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در این آئین که با حضور دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محسن شفیعی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه برگزار شد، اعضای هیئت‌علمی، مسئولان دانشگاه، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه بار دیگر با آرمان‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید پیمان کردند.
دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز نیز در این آئین ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: باگذشت سال‌ها از پایان جنگ تحمیلی همچنان بر عهد خود با شهدا و امام راحل هستیم.
گفتنی است پیش‌ازاین نیز با حضور دکتر نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برخی پروژه‌های عمرانی دانشگاه شهید چمران اهواز، بازدید شد.
گشایش نمایشگاه کتاب هفته دفاع مقدس، بازدید از پروژه‌های عمرانی و همچنین بازدید از دانشکده هنر شوشتر از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه معاون وزیر علوم به استان خوزستان و دانشگاه شهید چمران اهواز است.

کلید واژه ها: دانشگاه شهید چمران اهواز غبارروبی