در مصاحبه زنده تلویزیونی برنامه طلوع شبکه چهار عنوان شد؛

مهمترین دستاوردهای حوزه مدیریت منابع در وزارت علوم،تحقیقات و فناوری

۰۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۴۹۶۶۴ اخبار برگزیده اخبار
تعداد بازدید:۲۰۰
در سومین روز از گرامیداشت هفته دولت دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم به تشریح مهمترین دستاوردهای وزارت علوم،تحقیقات وفناوری پرداختند.
مهمترین دستاوردهای  حوزه مدیریت منابع  در  وزارت علوم،تحقیقات و فناوری

معاون اداری و مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان و کارکنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ابتدا به تشریح برنامه‌های حوزه اداری مالی و مدیریت منابع پرداختند و به رشد ۱۷% بودجه آموزش عالی کشور (دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری) سال جاری نسبت به سال ۱۳۹۷ اشاره نمودند.

ایشان افزودند: وضعیت شش ماهه اول با توجه به شرایط دولت و تحریم ظالمانه استکبار جهانی در وضعیت مناسبی قرار ندارد اگرچه با حدود ۳۶ % تخصیص برای دانشگاه‌ها ممکن است در آغاز سال تحصیلی مشکلاتی برای دانشگاه‌ها ایجاد شود. وی ضمن تشکر از همکاران پرتلاش در سازمان برنامه و بودجه و خزانه کشور افزود برای شروع سال تحصیلی نگرانی‌های جدی داریم از جمله تعمیرات اساسی (خصوصاً خوابگاه‌های دانشجویی و سلف سرویس‌ها) که باید حداکثر تا شروع سال تحصیلی جدید باقیمانده اقدامات صورت پذیرد.
ایشان اظهارداشتند: با توجه به نیاز اعضای هیأت علمی جوان به مسکن، پیش‌بینی و اقدامات ویژه‌ای نیز در خصوص تأمین مسکن آنها صورت گرفته است که اطلاع رسانی لازم انجام گرفته است.
به گفته دکتر نظرپور
درحوزه عمرانی ۸۹ پروژه عمرانی با زیر بنای بالغ بر ۱۵۹ هزار مترمربع وجود دارد که درهفته دولت این پروژه‌ها افتتاح می‌شوند.

کلید واژه ها: دکترمحمدتقی نظرپور