درپیامی از سوی معاون اداری و مالی و مدیریت منابع :

روز خانواده و تکریم بازنشستگان گرامی باد

۰۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۱ کد : ۴۹۵۳۸ اخبار برگزیده اخبار پیام های معاون اداری مالی
تعداد بازدید:۳۲۷۰
خانواده، جایگاهی رفیع در نظام تربیتی و شخصیت بخشی به انسان داشته و محیطی سرنوشت‌ساز است و می‌توان از آن به عنوان تاثیرگذارترین نهاد اجتماعی در تشکیل هویت انسانی و فرهنگی نام برد. رفتارهای اعضا خانواده در اجتماع، بازتاب و انعکاس نوع تربیت و حساسیت والدین به روابط اجتماعی و نحوه تعامل آنان با دیگران است.
روز خانواده و تکریم بازنشستگان گرامی باد

بازنشستگی، عقلانیت مبتنی بر علم و تجربه است و مدال افتخاری بر سینه موفقیت عملکرد بوده و منظومه‌ای از تجربیات و نورافشانی توانمندی هاست. بازنشستگی فصل نتیجه‌گیری و تکریم بازنشستگان با احترام و بهره‌مندی از تجربیات آنان است و مستندسازی تجربیات بازنشستگان، میراثی ارزشمند وسرمایه‌ای ناب محسوب می‌شود. احترام و تکریم بازنشستگان رسالت تمامی افراد جامعه، نهادها و سازمان‌ها است؛ عزیزانی که درکمال صداقت و سختکوشی، بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر خدمت به کشور گذرانده و آبادانی و سازندگی را برای میهن عزیزمان به ارمغان آورده‌اند همواره پشتوانه‌ای ارزنده برای استحکام بنیان‌های اقتصادی، صنعتی و نظام اداری کشور به شمار می‌روند.

فرصت را غنیمت شمرده، روز خانواده و تکریم بازنشستگان را تبریک عرض نموده و از خداوند متعال عزت، سربلندی، سعادت و روزگاری پرنشاط برای این عزیزان مسألت می‌نمایم.

محمد تقی نظرپور

کلید واژه ها: تکریم بازنشستگان روز خانواده دکتر محمد تقی نظرپور


( ۲۶ )