پیام معاون اداری و مالی و مدیریت منابع به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گرامی باد

۱۲ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۰ کد : ۴۵۲۴۰ اخبار برگزیده اخبار پیام های معاون اداری مالی
تعداد بازدید:۴۰۹۴
وَالْفَجْرِ. وَلَیَالٍ عَشْرٍ. سوگند به سپیده‏‌دم و به شبهاى دهگانه. سورره الفجرآیات ۱ و۲
دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گرامی باد

به‌نام خداوند بخشنده‌ی مهربانی که توفیق درک انقلاب اسلامی ایران و حضور در صحنه‌های با ارزش آن‌را به ما ارزانی داشت.

در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ ه.‌ش حضرت امام خمینی (ره)، بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، پس از پانزده سال دوری و تبعید از وطن، درمیان استقبال پرشور مردم، قدم به‌خاک ایران اسلامی گذاشت. و با وجود همه ناباوری‌ها و تمامی تلاش‌هایی که در سطح بین‌‌المللی برای حفظ رژیم پلید و دیکتاتور شاه و جلوگیری از موفقیت ایشان و مردم به‌عمل آمد، انقلاب اسلامی ایران در روز ۲۲ بهمن‌ماه همان سال پیروز گردید. این پیروزی بیشتر به‌یک معجزه شبیه بود تا تحولی عادی. و مهم‌ترین عوامل موفقیت آن عبارتند از: ایمان به‌خداوند متعال، رهبری روحانی متقی و فقیه آگاه (امام خمینی رحمه الله)، اتحاد و همبستگی همه اقشار ملت و استقامت و پایداری در راه خدا.

اینک در چهلمین سال انقلاب اسلامی وظیفه ما این است که با حضور خود در همه صحنه‌های انقلاب، این امانت و میراث گران‌بها را به بهترین شکل حفظ و آن‌را بارورتر به آیندگان بسپاریم.

اینجانب" ایام دهه فجر" و" ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران" را به‌شما همکاران گرامی تبریک عرض نموده و توفیقات شما را همراه و همگام با حضور میلیونی و باشکوه مردم ایران در گرامی‌داشت این ایام‌الله از درگاه خداوند متعال خواستارم.

محمد تقی نظرپور

کلید واژه ها: دهه فجر چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی


( ۲۶ )