در حاشیه نشست مدیران عمرانی دانشگاهها، و مراکز آموزش عالی منطقه ۳

بازدید مدیرکل نظارت بر طرحهای عمرانی از دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

۰۶ آبان ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۹ کد : ۴۲۴۱۸ اخبار برگزیده اخبار ادارات زیرمجموعه
تعداد بازدید:۹۰۲
دکتر جمشید اسماعیلی مدیرکل نظارت بر طرحهای عمرانی وزارت علوم تحقیقات و فناوری سه شنبه مورخ ۱ آبان ماه از پروژه مقاوم سازی دانشکده هنر و اقتصاد و پروژه¬های مدیریت سبز دانشگاه ارومیه و ساختمان در دست احداث پارک علم و فناوری آذربایجان غربی بازدید کردند.
بازدید مدیرکل نظارت بر طرحهای عمرانی از دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر اسماعیلی به همراه کارشناسان اداره کل نظارت بر طرحهای عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ضمن شرکت در جلسه مدیران عمرانی دانشگاهها، مراکز پژوهشی و پارکهای علم و فناوری منطقه ۳، از پروژه مقاوم سازی دانشکده هنر و اقتصاد و پروژه‌های مدیریت سبز دانشگاه ارومیه و ساختمان در دست احداث پارک علم و فناوری آذربایجان غربی بازدید کرده و پیشنهاداتی در خصوص طرح مقاوم سازی دانشگاه ارومیه و احداث ساختمان نیمه تمام پارک استان ارائه کرد.

مدیر کل نظارت بر طرحهای عمرانی در جلسه مدیران عمرانی منطقه ۳ تاکید کرد، همکاری بیشتر دفاتر فنی دانشگاهها و برگزاری جلسات هم‌اندیشی و آموزش مناطق، موجب ارتقاء کیفی فضاهای عمرانی دانشگاهها، مراکز پژوهشی و پارکهای علم و فناوری از نظر طراحی و ساخت، الگوی مصرف انرژی و تعمیر و نگهداری خواهد شد.

در ادامه دکتر اسماعیلی با حضور در جمع مسئولین دانشگاه ارومیه، صنعتی ارومیه و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

در پایان بازدید، مدیرکل نظارت بر طرحهای عمرانی وزارت علوم اعلام نمود، این وزارت ضمن پیگیری مسائل و مشکلات طرحهای عمرانی دانشگاهها، مراکز پژوهشی و پارکهای علم و فناوری از انجام هرگونه مساعدت برای رفع آنها دریغ نخواهد کرد.

کلید واژه ها: دکتر اسماعیلی بازدید دانشگاه ارومیه


( ۱ )