متن پیام تبریک معاون اداری، مالی و مدیریت منابع

آغاز هفته دولت و روز کارمند گرامی باد

۰۴ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۳ کد : ۴۰۹۷۳ اخبار برگزیده اخبار پیام های معاون اداری مالی
تعداد بازدید:۲۹۰۵
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدیلاً ۞ سوره احزاب ؛ آبه ۲۳ از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند. بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده‌‏اند.
آغاز هفته دولت و روز کارمند گرامی باد

آغاز هفته دولت و روز چهارم شهریور به عنوان روز کارمند گرامی باد

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدیلاً ۞

سوره احزاب؛ آبه ۲۳

از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند. بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود دگرگون نکرده‌‏اند.

به نام خداوند بخشنده مهربانی که نظام جمهوری اسلامی و توفیق خدمت به مردم را به ما بخشید.

رجایی (رئیس جمهور) و باهنر (نخست وزیر) در سال ۱۳۶۰ بر اثر انفجار بمب مهیبی در دفتر‌کارشان، توسط منافقین کور دل به شهادت رسیدند و شهادت آن‌ها ضایعه‌ای سنگین بود که دولت و مردم ایران هر سال به یاد آن در سوگ می‌نشینند. و همه ساله در هفته دولت، روز چهارم شهریور به عنوان" روز کارمند" اختصاص می‌یابد.

اینجانب ضمن گرامی داشت این ایام، این روز "روز کارمند" را به شما همکاران گرامی تبریک عرض می‌کنم و به امید الگو قراردادن شهیدان ماندگار رجایی (رئیس جمهور) و حجت الاسلام دکتر باهنر (نخست وزیر)، توفیقات شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

محمد تقی نظرپور

کلید واژه ها: روز کارمند هفته دولت دکتر محمدتقی نظرپور


( ۱۴ )