پیام تبریک معاون اداری مالی و مدیریت منابع؛

به مناسبت فرارسیدن سالروز نورانی ترین پیوند هستی

۲۱ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۱ کد : ۴۰۷۴۲ اخبار برگزیده اخبار پیام های معاون اداری مالی
تعداد بازدید:۷۵۰
« هُنَّ لِبَاسٌ لَکُمْ وَأَنْتُمْ لِبَاسٌ لَهُنَّ» همسر برای همسر لباس است بقره/ ۱۸۷ به نام خداوند بخشنده مهربانی که نعمت بهره‌مندی از دوست داشتن و علاقه به خانواده را به ما بخشید و ما را در رهروی از راه اهل بیت پیامبر اعظم(ص) راهنمایی کرد.
به مناسبت فرارسیدن سالروز نورانی ترین پیوند هستی

سالروز ازدواج حضرت علی (ع) با حضرت فاطمه (س)

بسم الله الرحمن الرحیم

«هُنَّ لِبَاسٌ لَکُمْ وَأَنْتُمْ لِبَاسٌ لَهُنَّ» همسر برای همسر لباس است بقره / ۱۸۷

 

به نام خداوند بخشنده مهربانی که نعمت بهره‌مندی از دوست داشتن و علاقه به خانواده را به ما بخشید و ما را در رهروی از راه اهل بیت پیامبر اعظم (ص) راهنمایی کرد.

روز اول ماه ذالحجه مصادف با ۱۳۹۷/۰۵/۲۲، سالروز ازدواج حضرت علی (ع) با حضرت فاطمه (س) است. معصومین بزرگواری که"کفو و همتا بودن و همشأن بودن دو زوج، همسران نمونه و الگوی تاریخ بودن، قناعت در تهیه جهیزیه و ساده‬‌‏زیستی در زندگی، پشتوانه هم بودن، سلیقه در عین سادگی همراه با محبت و عاطفه، رضایت طرفین از همدیگر، مهر و وفاداری بین زن و شوهر، تقسیم کار عادلانه بین زن و شوهر، تربیت فرزندان در خانه‌ای آسمانی، حق سالاری، نه مردسالاری و نه زن‌سالاری و...." را به عنوان درس‌هایی از پیوند زناشویی به ما معرفی کرده و آموختند.‌

اینجانب ضمن تبریک این‌روز به شما همکاران گرامی، توفیق همگان را در پیروی از راه آن بزرگواران و درس گرفتن از سیره اهل بیت (ع) را از درگاه خداوند متعال خواهانم.


محمد تقی نظرپور

کلید واژه ها: دکتر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه