دکتر محمدتقی نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم،تحقیقات و فناوری و رئیس کمیسیون دائمی دانشگاه هرمزگان

دکتر محمدتقی نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم،تحقیقات و فناوری و رئیس کمیسیون دائمی دانشگاه هرمزگان

۱۳ تیر ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۰ کد : ۴۰۰۱۹ اخبار برگزیده اخبار همایش ها و بازدید ها
تعداد بازدید:۱۱۷۹
به نقل از روابط عمومی دانشگاه هرمزگان، دکتر محمدتقی نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس کمیسیون دائمی دانشگاه هرمزگان،روز سه شنبه در سفری به دانشگاه هرمزگان، ضمن بازدید از پروژه‌های در دست‌ساخت استخر سرپوشیده، فاز دوم دانشکده علوم انسانی و سلف‌سرویس دانشگاه از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه‌ها قرار گرفت.
دکتر محمدتقی نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم،تحقیقات و فناوری و رئیس کمیسیون دائمی دانشگاه هرمزگان

به نقل از روابط عمومی دانشگاه هرمزگان، دکتر محمدتقی نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس کمیسیون دائمی دانشگاه هرمزگان، در سفری به دانشگاه هرمزگان، ضمن بازدید از پروژه‌های در دست‌ساخت استخر سرپوشیده، فاز دوم دانشکده علوم انسانی و سلف‌سرویس دانشگاه از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه‌ها قرار گرفت.

دکتر نظر پور ضمن اشاره به جوان و نوپا بودن دانشگاه هرمزگان و بازدید از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد، آزمایشگاه مرکزی و آزمایشگاه پردازش سنگین بیان نمود: ایجاد رشته های بین‌رشته‌ای علاوه برداشتن جاذبه‌های فراوان کمک شایانی به معرفی دانشگاه به‌عنوان یک دانشگاه نوآور و نسل سوم خواهد داشت.

گفتنی است معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم و هیئت همراه در ابتدای ورود به سایت مرکزی دانشگاه هرمزگان، با حضور بر مزار دو شهید گمنام دفاع مقدس، با قرائت فاتحه و نثار تاج گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

در ادامه این سفر ایشان در بیست و دومین جلسه شورای دانشگاه و اولین کمیسیون دائمی دانشگاه در سال ۹۷ به‌عنوان رئیس جلسه شرکت نمودند.

در ابتدای جلسه شورای دانشگاه دکتر علی‌اکبر شیخی فینی رئیس دانشگاه با اشاره به پیشرفت‌های اتفاق افتاده در طول سال‌های ۱۳۹۲ الی ۱۳۹۶ به بیان گزارش عملکرد مدیریت این دانشگاه پرداختند.

رئیس کمیسیون دائمی دانشگاه در این نشست ضمن ابراز تشکر از مشارکت خیرین در ساخت پروژه‌های خوابگاهی دانشگاه‌های وزارت علوم و تحقیقات و فناوری بر لزوم مناسب بودن معماری این سازه‌ها تأکید نموده و کیفیت محل زندگی دانشجویان در دوران تحصیل را در پیشرفت علمی آن‌ها بسیار مؤثر دانست.

قابل‌ذکر است در این سفر مهندس سعید رضایی، معاون مرکز در امور هیاتهای امنا وزارت علوم و دکتر سحابی، ذیحساب وزارت علوم ایشان را همراهی می کردند.

کلید واژه ها: دکتر محمد تقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع کمیسیون دائمی دانشگاه هرمزگان


( ۱ )