با حضور جمعی ازمسئولین وزارت عتف برگزار شد

مراسم تقدیر از کارکنان امور عمومی ستاد وزارت علوم،تحقیقات و فناوری

۱۰ تیر ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۹ کد : ۳۹۹۴۹ اخبار برگزیده اخبار
تعداد بازدید:۱۱۷۲
مراسم تقدیر از کارکنان امور عمومی ستاد وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری روز جمعه مورخ ۹۷/۰۴/۰۸ با حضور قائم مقام وزیر و معاون اداری و مالی و مدیریت منابع در دانشگاه شهید بهشتی با هدف ارتقاء سطح انگیزش و بهبود روابط کاری کارکنان برگزار شد.
مراسم تقدیر از کارکنان امور عمومی ستاد وزارت علوم،تحقیقات و فناوری

مراسم تقدیر از کارکنان امور عمومی ستاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور قائم مقام وزیر و معاون اداری و مالی و مدیریت منابع در دانشگاه شهید بهشتی با هدف ارتقاء سطح انگیزش و بهبود روابط کاری کارکنان برگزار شد.

این مراسم با هدف تکریم و تجلیل از زحمات کارکنان امور عمومی ستاد وزارت علوم با حضور قائم مقام وزیر، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع، مدیرکل امور اداری و پشتیبانی و مدیران وزارت علوم در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

دکتر باقری ضمن خوشامدگویی و قدردانی از تلاش ها و زحمات این عزیزان در ستاد وزارت علوم گفت: این نوع نشست‌ها و گردهمایی ها باعث ایجاد همدلی و همبستگی سازمانی خواهد شد و می تواند ما را در رسیدن به اهداف کلی سازمان و ارائه خدمات به مراجعین یاری نماید.

دکترنظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع ضمن تشکر از حضور خانواده‌های کارکنان امور عمومی دراین مراسم گفت: با صبر و حوصله و شکیبایی می تواند کارهای این حوزه به نحو احسن و به بهترین شکل انجام شود.

دکتر نظر پور به سخنان اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت صرفه جویی در مصرف انرژی در دستگاه های اجرایی اشاره و افزودند نیروهای امور عمومی می توانند در تحقق این مهم بسیار موثر باشند.

وی به نقش جدی و اساسی خانواده های محترم نیروهای امور عمومی اشاره کرد و گفت: کمک و همکاری خانواده ها و ایجاد فضای آرام در خانواده می تواند در انجام وظایف این نیروها کمک شایانی داشته باشد.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع به نقش آموزشهای ضمن خدمت اشاره کرد و بیان داشت: با برگزاری دوره های آموزشی تخصصی می‌توان سطح خدمات قابل ارائه به مراجعین، کارشناسان و مدیران ستادی را بالا برد و باعث رضایت مندی ارباب رجوع و مراجعه کنندگان شد.

در این مراسم از کارکنان برتر حوزه، با اهداء لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد، همچنین با ارائه برنامه های فرهنگی و تفریحی برای خانواده های ایشان ادامه یافت.

در این مراسم گروه موسیقی سنتی برنامه های بسیار زیبا و جذاب اجرا نمودند که مورد تشویق شرکت کنندگان قرار گرفتند. از فرزندان نیروهای امور عمومی نیز دعوت شد تا در صورت داشتن توانمندی هنری خاص برای ارائه به روی سن تشریف بیاورند. از ده نفر از فرزندان کارکنان که هنرهای خود را به نمایش گذاشتند تقدیر به عمل آمد.

در انتهای جلسه با ضیافت شامی از نیروهای خدوم امور عمومی پذیرایی به عمل آمد.

کلید واژه ها: معاون اداری، مالی و مدیریت منابع قدردانی از کارکنان امورعمومی