به مناسبت لیالی قدر

پیام معاون اداری،مالی و مدیریت منابع به مناسبت لیالی قدر

۱۳ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۳ کد : ۳۹۵۴۵ اخبار برگزیده اخبار پیام های معاون اداری مالی
تعداد بازدید:۱۴۰۱
به نام خداوند بخشنده مهربانی که این شب‌های قدر را به ما بخشید، که بهتر از هزار ماه (حدود هشتاد و چهار سال) یعنی اندازه‌ی یک عمر طولانی ارزش دارد.
پیام معاون اداری،مالی و مدیریت منابع به مناسبت لیالی قدر

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا أَنْزَلْناهُ فی‏ لَیْلَهِ الْقَدْرِ- وَ ما أَدْراکَ ما لَیْلَهُ الْقَدْرِ- لَیْلَهُ الْقَدْرِ خَیْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ- تَنَزَّلُ الْمَلائِکَهُ وَ الرُّوحُ فیها بإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ کُلِّ أَمْرٍ- سَلامٌ هِیَ حَتَّی مَطْلَعِ الْفَجْرِ " سوره قدر "

به نام خداوند بخشنده مهربانی که این شب‌های قدر را به ما بخشید، که بهتر از هزار ماه (حدود هشتاد و چهار سال) یعنی اندازه‌ی یک عمر طولانی ارزش دارد. به ما توصیه شده که به احتمال زیاد یکی از سه شب ۱۹و ۲۱ و ۲۳ رمضان، "شب قدر" است شب‌هایی که یادآور ضربت خوردن و شهادت امیرالمومنین در محراب مسجد کوفه است. "شب قدر" شب مبارکی است و در آن برنامه‌ی یک سال انسان تنظیم می‌شود. و شبی است که در آن خیر زیادی است. و گفته شده، دستی که بالا بیاید و ده مرتبه "یا الله" بگوید، محروم بر نمی‌گردد. و پیغمبر (ص) فرمود: در شب قدر، خدا همه‌ی گناهان را می‌بخشد.

در این شب‌های قدر امسال که مصادف با سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام پانزدهم خرداد می‌باشد، از شما همکاران گرامی التماس دعا دارم. توفیق احیا و شرکت در مراسم شبهای قدر، خواندن قرآن همراه با تدبر، احیای طاعات و عبادات، احیای فضائل اخلاقی، تقویت تقوا و اخلاص را برای‌ تان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

محمد تقی نظرپور

کلید واژه ها: محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع لیالی قدر


( ۲ )