دکتر محمد تقی نظرپور معاون اداری ، مالی و مدیریت منابع در پیامی سالروز آزادی خرمشهر را تبریک گفت

۰۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۳ کد : ۳۹۳۷۰ اخبار برگزیده اخبار پیام های معاون اداری مالی
تعداد بازدید:۹۵۵
دکتر محمد تقی نظرپور معاون اداری ، مالی و مدیریت منابع در پیامی سالروز آزادی خرمشهر را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است ...
دکتر محمد تقی نظرپور معاون اداری ، مالی و مدیریت منابع در پیامی سالروز آزادی خرمشهر را تبریک گفت

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خداوند بخشنده مهربانی که درسوم خرداد "خرمشهر" را پس از نوزده ماه مقاومت دوباره به ما بخشید و به تعبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی"ره" «خرمشهر را خدا آزاد کرد.». "خونین شهری" که با عملیات پیروزمندانه "بیت‌المقدس" به عنوان نمادی غرورانگیز و به یادماندنی از مقاومت و ایثار توسط رزمندگان غیورارتش، سپاه و بسیج مردمی در دفاع از کیان ایران اسلامی، طی عملیات غرورآفرین "بیت‌المقدس" با رمز «علی ابن ابیطالب (ع)» و از خودگذشتگی ایثارگران و شهادت شهیدان، بار دیگر"خرم‌-شهر" شد و پرچم ایران اسلامی بر فراز مسجد جامع آن به اهتزاز در‌آمد.

حماسه سالروز فتح"خرمشهر"، روز استقامت، پایداری و ایثار باید برای نسل امروز انقلاب و جوانان دانشجو (آینده سازان واقعی این سرزمین) نقل شود تا بدانیم که آرامش امروزکشور مدیون فداکاری‌های آن روز رزمندگان است و درس بگیریم که همت جوانان غیور ایرانی در آن مقطع درخشان تاریخی برای همیشه الهام بخش ما در صحنه‌های رویارویی با دشمنان انقلاب، نظام و میهن اسلامی خواهد بود.

اینجانب ضمن تبریک این روز با عظمت "یوم الله" به همکاران گرامی، رزمندگان، ایثارگران، جانبازان و خانواده معظم شهدا به ویژه شهدای دانشجوی هشت سال دفاع مقدس، توفیقات شما را در پاسداشت این‌روز و قبولی طاعات ماه مبارک رمضان، از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

کلید واژه ها: سوم خرداد آزادی خرمشهر محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع