رسیدن به اهداف آموزش عالی با استفاده از خرد جمعی امکان پذیرد است

نشست معاون اداری، مالی و مدیریت منابع با کارکنان وزارت علوم

۰۲ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد : ۳۷۰۶۸ اخبار برگزیده اخبار
تعداد بازدید:۱۷۷۱
نشست کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دوشنبه ۹۶/۱۱/۰۲ برگزار شد.
نشست معاون اداری، مالی و مدیریت منابع با کارکنان وزارت علوم

جلسه هم اندیشی گروهی از کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و جمعی از مدیران حوزه معاونت اداری و مالی برگزار شد.
حسین عسگریان ابیانه، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع در ابتدا ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این نشست، بر لزوم هم اندیشی و همفکری کارکنان وزارتخانه با مدیران در بخش ها و موضوعات مختلف تاکید کرد.
وی با اشاره به لزوم مدیریت بر اساس خرد جمعی یادآور شد: رسیدن به اهداف و سیاست های وزارتخانه تنها با کمک کارشناسان وکارکنان قابل دستیابی خواهد بود.
معاون اداری و مالی با بیان اینکه کارکنان وزارت علوم باید برای اعتلای نام و جایگاه وزارتخانه تلاش کنند، گفت: در هر سازمان علاوه بر انتخاب هدف، سرمایه انسانی و افرادی که می خواهند سازمان را به هدف برسانند، مهم و کلیدی است.
ایشان در ادامه انتظارات معاون اداری و مالی از کارکنان را یادآور شد وافزود: کارکنانی منضبط با افکار و اعمالی
هدفمند می تواند سازمان را در راه رسیدن به اهداف یاری کنند.
وی با بیان اینکه درآینده ای نزدیک شاهد تحولات بسیار سازنده در حوزه رفاهیات کارکنان خواهیم بود گفت: تشکیل شورای صنفی کارکنان می تواند روند مطالبات کارکنان را از وزارتخانه تسهیل کند.
در این نشست مشاور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و مدیرکل امور اداری و پشتیبانی به همراه معاونان خود حضور داشته و نقطه نظرات خود را ارائه نمودند.
در ادامه کارشناسان و کارمندان واحدها به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص وضعیت کارمندان پرداختند و به آمادگی برای راه اندازی شورای صنفی کارکنان به منظور ایجاد ارتباط موثرتر بین مدیران و کارشناسان اشاره کردند.

کلید واژه ها: نشست کارکنان وزارت علوم دکتر عسکریان ابیانه


( ۱ )