در ادامه سفرهای استانی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی

سفر کمیسیون آموزش و تحقیقات به استان هرمزگان و بازدید از حوزه های آموزشی

۱۹ دی ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد : ۳۶۸۳۲ اخبار برگزیده اخبار همایش ها و بازدید ها
تعداد بازدید:۱۰۳۸
در ادامه سفرهای استانی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه ۹۶/۱۰/۱۹ اعضای این کمیسیون با هدف بررسی ظرفیت ها و چالش های حوزه های آموزشی استان هرمزگان در معیت مسئولین آموزش عالی به بازدید از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی خواهند پرداخت.
سفر کمیسیون آموزش و تحقیقات به استان هرمزگان و بازدید از حوزه های آموزشی

در ادامه سفرهای استانی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه ۹۶/۱۰/۱۹ اعضای این کمیسیون با هدف بررسی ظرفیت ها و چالش های حوزه های آموزشی استان هرمزگان در معیت مسئولین آموزش عالی به بازدید خواهند پرداخت.

اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه معاونین وزرای علوم و آموزش و پرورش در طی دو روز حضور خود در هرمزگان با سفر به شهرستان های بندرعباس، میناب و بندلنگه از مراکز آموزشی و علمی مستقر در مرکز، شرق و غرب استان بازدید بعمل خواهند آورد. برنامه های اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مرکز استان، بازدید از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی مستقر در مرکز استان از جمله دانشگاه هرمزگان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه پیام نور استان و برگزاری نشست با روسای دانشگاه های استان از جمله برنامه های سفر اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و معاونین وزار در مرکز استان است. همچنین بازدید از زیرساخت های آموزش و پرورش استان و برگزاری نشست با روسای نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان با هدف بررسی چالش های آموزش و پرورش استان در حوزه نیروی انسانی و فضاهای آموزشی از دیگر برنامه های سفراعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرا به استان هرمزگان است و در ادامه برگزاری نشست با دکتر همتی استاندار هرمزگان برنامه پایانی سفر اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرای علوم و آموزش و پرورش به استان هرمزگان است. گفتنی است اعضای کمیسیون آموزش دکتر محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون، محمد باقر عباسی، ضیاء الله اعزازی، محمد بیرانوندی، اسدالله عباسی، محمد باسط دورازهی، قاسم احمدی لاشکی، علیرضا سلیمی، محمد رضا خبازی، محمد قمیر و قاسم احمدی لاشکی، رئیس و اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از جمله نمایندگانی هستند که به هرمزگان سفر خواهند کرد.

شایان ذکر است دکتر محمد روشن معاون حقوقی وامور مجلس وزارت علوم، دکتر سیامک خادمی مشاور معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع و سرپرست دفتر نظارت بر طرح های عمرانی و سایر مسئولین پارلمانی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در معیت کمیسیون مربوطه برای بررسی مسائل حضور دارند.

کلید واژه ها: دکتر سیامک خادمی بازدید از هرمزکان سرپرست دفتر نظارت بر طرح های عمرانی بازدید اعضای کمیسیون آموزش


( ۱ )