بازدید معاون اداری و مالی وزیر علوم از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

بازدید معاون اداری و مالی وزیر علوم از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

۲۲ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۴ کد : ۳۵۶۲۶ اخبار برگزیده اخبار
تعداد بازدید:۱۵۵۷
دکتر عسکریان ابیانه، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با هیأت همراه، ۲۷ مهر ماه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان حضور یافتند و با هیأت رییسه و شورای دانشگاه نشستی مشترک برگزار کردند.
بازدید معاون اداری و مالی وزیر علوم از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

دکتر عسکری ابیانه، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با هیأت همراه، ۲۷ مهر ماه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان حضور یافتند و با هیأت رییسه و شورای دانشگاه نشستی برگزار کردند.

دکتر نجفی نژاد رییس دانشگاه در این نشست به بیان اقدامات صورت گرفته طی ۴ سال اخیر و برنامه های پیش روی دانشگاه پرداخت و افزود: هدف از این اقدامات و برنامه ریزی ها، تدریس و آموزش بهتر و کارآمدتر، ایجاد روحیه خودباوری در میان دانشجویان، اجرای طرحهای کاربردی، تدریس کارآفرینانه و ایجاد دانشگاه کارآفرین است.

معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم با اشاره به اینکه وزارت علوم نگاه ویژه ای به دانشگاه های تخصصی از جمله دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان دارد، اقدامات صورت گرفته توسط وزارت متبوع را در راستای حمایت از دانشگاه ها را برشمرد. وی ضمن بر شمردن قابلیت های قانونی بودجه سال ۹۶ و اقدامات صورت گرفته برای تخصیص اعتبارات عمرانی دانشگاه ها، بر صرفه جویی مصرف منابع در اختیار و اولویت گذاری اتمام پروژه های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالا تاکید کرد. وی استفاده و بهره مندی از طرفیت صندوق نوآوری و شکوفایی را برای توسعه فعالیت های دانشگاه موثر دانست.

کلید واژه ها: بازدید از دانشگاه گرگان دکتر عسکریان ابیانه معاون اداری و مالی وزارت علوم