بازدید معاون اداری و مالی وزیر علوم از پردیس دانشگاه گلستان

بازدید معاون اداری و مالی وزیر علوم از پردیس دانشگاه گلستان

۲۲ آبان ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۰ کد : ۳۵۶۲۴ اخبار برگزیده اخبار
تعداد بازدید:۱۳۰۵
دکتر حسین عسکریان ابیانه معاون اداری، مالی و مدیریت منابع به همراه مدیران حوزه معاونت از پردیس دانشگاه گلستان بازدید به عمل آورند.
بازدید معاون اداری و مالی وزیر علوم از پردیس دانشگاه گلستان

دکتر حسین عسکریان ابیانه معاون اداری، مالی و مدیریت منابع، دکتر خادمی مشاور معاون اداری مالی و مدیریت منابع، مهندس عبدالحسینی مدیر کل امور اداری، دکتر مهرالله رخشانی مهر مدیر کل نظارت بر طرحهای عمرانی، دکتر حسن میرزا بزرگ مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و تشکیلات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پردیس دانشگاه بازدید کردند.

دکتر عسکریان ابیانه ضمن بازدید از طرحهای عمرانی در دست اجرا، از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه ها قرار گرفته و سپس در جلسه ای با اعضای هیأت رئیسه به بررسی مشکلات دانشگاه پرداختند.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم خاطرنشان کرد: با توجه به جوان و نوپا بودن دانشگاه، تشکیل و ایجاد رشته های بین رشته ای علاوه بر داشتن جاذبه های فراوان کمک شایانی به معرفی دانشگاه گلستان به عنوان یک دانشگاه نوآور و نسل سوم خواهد داشت.

ایشان همچنین به برآورده شدن نیازهای اساسی دانشجویان توسط وزارت علوم اشاره و ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر آن وزارتخانه بزودی شرایطی ایجاد خواهد شد که رضایت مندی بیش از پیش دانشگاه گلستان فراهم گردد.