نشست معاون اداری مالی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با مسئولین دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

نشست معاون اداری مالی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با مسئولین دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

۲۲ آبان ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۷ کد : ۳۵۶۲۳ اخبار برگزیده اخبار
تعداد بازدید:۱۱۵۲
دکتر حسین عسکریان ابیانه معاون اداری مالی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل حضور یافت و در نشست صمیمانه ای با مسئولین دانشگاه شرکت کرد.
نشست معاون اداری مالی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با مسئولین دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

به گزارش روابط عمومی، دکتر حسین عسکریان ابیانه معاون اداری مالی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل حضور یافت و در نشست صمیمانه ای با مسئولین دانشگاه شرکت کرد.

دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در این نشست ضمن عرض خیرمقدم به دکتر حسین عسکریان ابیانه و هیأت همراه و تشکر و قدردانی از رویکردهای آموزش عالی به تاریخچه دانشگاه اشاره کرد که در اوایل دهه ۵۰ توسط خیری دوراندیش به نام سید حسین فلاح نوشیروانی پایه گذاری و تحویل خانواده آموزش عالی گردید.

دکتر واثقی امیری با اشاره به افتخارات و دستاوردهای دانشگاه از جمله کسب رتبه نخست در بین دانشگاه های کشور بر اساس پایگاه استنادی تایمز گفت: دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل از یک استاندارد و شرایط کیفی مطلوبی برخوردار است.

در ادامه دکتر حسین عسکریان ابیانه معاون اداری مالی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل یک دانشگاه با اعتبار، با آبرو و وزینی است که در وزارتخانه به آن توجه ویژه ای می شود.

در ادامه دکتر عسکریان با اشاره به قابلیت های دانشگاه نوشیروان بابل و توجه ویژه ای که در وزارت علوم به این دانشگاه وجود دارد به موضوع مهم دانشگاه کارآفرین اشاره کرد. و تاکید کرد دانشگاه ها باید به سمت دانشگاه های نسل سوم و چهارم حرکت کرده و به تحقیقات کاربردی روی آورند و به موضوع اشتغال جوانان توجه ویژه ای داشته باشند.

دکتر عسکریان ضمن اشاره به محدودیت های منابع در اختیار دولت و تاکید بر اینکه تخصیص مالی سازمان برنامه کمک تلقی می شوند و دانشگاه باید به سمت تنوع بخشی در تامین منابع مالی حرکت کند.

کلید واژه ها: دکتر عسکریان ابیانه معاون اداری و مالی وزارت علوم دانشگاه نوشیروان بابل